KONST / Litografier / Färglitografi 14808340
nr 1480 8340
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 16/150, kvinna. Färglitografi, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:37:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)